Prodejna a moderní předváděcí centrum

Veškeré pomůcky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem předváděcím centru. Přijďte se podívat!

Spektra, v.d.n
Zátišská 1914/1, 143 00 Praha 4 – Modřany
GPS: 50° 00′ 53″ N, 14° 24′ 35″ E

Domluvte si prosím termín návštěvy předem tak, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Provozní doba: Po-Pá 8:00-16:00 (později po domluvě).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Jak se k nám dostanete?

Autem

od Barrandovského mostu po pravém břehu Vltavy asi 2 km ulicí Modřanská, před pumpou OMV vedle nápadné budovy s nápisem MICRONA zahnete doleva do kopce ulicí Čs. exilu, nahoře na kopci na kruhovém objezdu zahnete doprava ulicí K Otočce, sjedete s kopce a ulice doprava před telefonní budkou je Zátišská.

Autobusem č. 117

ze stanice Budějovická (zastávka před měst. úřadem). Z autobusu vystoupíte na zastávce “Tyršova čtvrť” a ulice kolmá na ulici, po které přijel autobus, je Zátišská. Provozovna Spektry je pak první budova po levé straně. Pozor: autobus č. 117 jezdí jen 1x nebo 2x za hodinu a nemusí jezdit mimo dopravní špičku (záleží na sezónním jízdním řádu).

Autobusem č. 190

ze stanice metra Smíchovské nádraží. Z autobusu č. 190 vystoupíte na zastávce „Zátišská“ (zastávka na znamení, která následuje po zastávce „U Belárie“) a odtud doprava stezkou pro pěší dorazíte do ulice Zátišská. Zde se dáte doprava a budovu Spektry najdete po pravé straně.

Autobusem č. 205 nebo 139

ze stanice metra Kačerov. Vystoupíte na zastávce „Družná“ (následující za zastávkou „Labe“). Potom podchodem přejdete na autobusovou zastávku v protějším směru a přesednete na autobus č. 190. Pojedete jednu zastávku a vystoupíte na zastávce „Zátišská“ (pozor, zastávka je na znamení). Přejdete na opačnou stranu po lávce pro pěší, která přemosťuje čtyřproudovou silnici. Lávka ústí do ulice Zátišská. Zde se dáte doprava a budovu Spektry najdete po pravé straně.

Místo přestupu na autobus č. 190 můžete dojít k budově Spektry pěšky přímo ze zastávky „Družná“: Vrátíte se ke kruhovému objezdu a odtud pokračujete ulicí K Otočce a podle plánku.